Ogólnopolski sukces piłkarski lektorów starszych

DSC_0559[1]

Wielkim sukcesem drużyny Liturgicznej Służby Ołtarza z parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem  zakończyły się XI Mistrzostwa Polski LSO w piłce halowej o puchar KnC (Króluj nam Chryste), którzy zdobyli I miejsce w finale B (kategoria lektorów starszych)

434

Mistrzostwa odbyły się w Rzeszowie w dniach 1-2 maja w halach sportowych Rzeszowa, a mecze finałowe na hali Podpromie. Wzięło w nich udział 1400 zawodników w 119 drużynach. Mistrzostwa Polski były rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych i lektorów starszych.

Drużyna futsalowa z parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem, jako jedna z 4 drużyn (w finale A nagrodzono miejsca od 1-3) została nagrodzona pucharem za I miejsce finału B.

Nominację do udziału w finałach Mistrzostw Polski drużyna zdobyła w Sandomierzu w listopadzie 2015r wygrywając finał diecezjalny mistrzostw.

Gratulujemy zawodnikom, dziękujemy za znakomitą promocję naszej gminy i własnej parafii, oraz życzymy nie mniejszego sukcesu w kolejnej edycji Mistrzostw Polski LSO